Wyślij wiadomość

Nadajnik wideo 15KM dalekiego zasięgu / nadajnik TX RX bezprzewodowy hd z szyfrowaniem

1
MOQ
USD, RMB
Cena £
Nadajnik wideo 15KM dalekiego zasięgu / nadajnik TX RX bezprzewodowy hd z szyfrowaniem
cechy Galeria opis produktu Poprosić o wycenę
cechy
specyfikacje
Częstotliwość: Regulacja w zakresie 300 MHz-2,7 GHz
Szyfrowanie: AES256
Zasięg transmisji: NLOS/LOS 15KM
Łącza danych: Komunikacja cyfrowa
Władza: 1 W
Zysk anteny: 3,5dbi (miękka antena) (opcjonalnie)
High Light:

nadajnik i odbiornik dla quadcopterów

,

nadajnik i odbiornik dronów

,

Wydzielnik wideo dalekiego zasięgu 15 km

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Shenzhen, Chiny
Nazwa handlowa: OEM / LinkAV
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: LKAV-1614 (1 W)
Zapłata
Szczegóły pakowania: BRĄZOWY KARTON
Czas dostawy: Do negocjacji
Zasady płatności: T / T, PayPal
Możliwość Supply: 1000 sztuk / miesiąc
opis produktu
20-kanałowy nadajnik wideo Los Long Range TX RX Bezprzewodowa komunikacja cyfrowa z szyfrowaniem

Aplikacja na przykład

W porównaniu z metodami kontroli ręcznej, kontrola stanu bezzałogowego statku powietrznego (uav) jest w mniejszym stopniu zależna od środowiska geograficznego, z krótszym czasem trwania cyklu inspekcji, wyższą skutecznością kontroli i najniższym współczynnikiem ryzyka.
System bezzałogowych statków powietrznych wykorzystujący widoczne światła uav, takie jak urządzenie do wykrywania podczerwieni i sprzęt do transmisji obrazu w czasie rzeczywistym, może skutecznie kontrolować linię transmisyjną, ma dużą zdolność dostosowywania się, wysoką dokładność, szybkość szybkiego reagowania i inne znaczące zalety.

Funkcje systemowe
1.Real time HD wideo, audio, transmisja danych z powrotem do ziemi, SD i HD zarówno wsparcie, także dla kamery wideo noktowizyjnej.
2, stosując transmisję niskoczęstotliwościową, transmisję na duże odległości i lepszą zdolność dyfrakcyjną, odległość patrolu do 20 km.
3, Z Cofdm wysoką niezawodną anty-elektromagnetyczną interferencją i przeciwdziałającą wielościeżkowością zdolnością do przenoszenia stabilnego wideo o wysokiej rozdzielczości, najlepsze rozwiązanie do szybkiej bezprzewodowej bezprzewodowej transmisji obrazu w czasie rzeczywistym.
4, End to End 150ms delay, Unikalna konstrukcja specjalna do instalacji UAV i naprawiona.

TX: Nadajnik ZCXH1614 jest mini przetwornikiem wideo COFDM od Wireless LinkAV, zaprojektowanym specjalnie do aplikacji transmisji wideo UAV / Drones.

Dzięki sprawdzonej technologii LinkAV COFDM i technologii koderów H.264 rdzeń ten przetwornik zapewnia widzom obraz o wysokiej rozdzielczości idealny do tworzenia wytrzymałych bezprzewodowych łączy wideo we wszystkich środowiskach, w tym w środowiskach mobilnych i miejskich.

Niewielkie rozmiary i bardzo niskie zużycie energii sprawiają, że przetwornik C654 jest idealny do instalacji UAV, umożliwiając po raz pierwszy transmisję prawdziwego sygnału HD o wysokiej jakości z tych coraz bardziej popularnych urządzeń. Dostępne są również opcjonalne lekkie wzmacniacze o niskim poborze mocy, które zapewniają jeszcze większy zasięg.

RX: Moduł odbiornika ZCXH1210 może odbierać sygnały audio i wideo z różnych pasm częstotliwości, obsługuje interfejs zewnętrzny HDMI i CVBS, pamięć zewnętrzną USB, Aby osiągnąć transmisję audio i wideo pomiędzy nadajnikiem i tym modułem odbiornika, tylko 114,4x191x32.8 jest lekki.

Wykorzystanie zaawansowanej technologii odbioru różnorodności, przezwyciężanie trudności odbicia wielościeżkowego i blokowanie transmisji obrazu przy użyciu analogowych i konwencjonalnych technik modulacji. Wysokiej jakości obrazy o standardowej rozdzielczości mogą być przesyłane w czasie rzeczywistym przy dużej prędkości lub bez linii. warunki widzenia, Szczególnie nadaje się do użytku w złożonych środowiskach. Dekodowanie audio i wideo przy użyciu standardu H.264, z wyraźną jakością obrazu, jasnymi kolorami, płynną charakterystyką obrazu.

Polecane produkty
Skontaktuj się z nami
Tel : 0086 15817349508
Faks : 86-755-83735058
Pozostało znaków(20/3000)