Wyślij wiadomość
aboutus

Profil firmy

Założona w 2005 roku firma LinkAV poświęca się projektowaniu i produkcji mobilnych bezprzewodowych systemów transmisji wideo / danych, w tym serii COFDM, IP MESH i 4G-LTE, wraz z grupą profesjonalnych inżynierów, aby świadczyć usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb (OEM).LinkAV obsługuje zróżnicowaną, wymagającą bazę klientów, od policji / wojska po zwykłych obywateli, od UAV po UGV / Roboty, od pól naftowych po lasy, od zamorskich po kontynentalne Chiny.

LinkAV to wiodący chiński producent (OEM) innowacyjnych bezprzewodowych systemów komunikacyjnych i informacyjnych.Nasze zaawansowane systemy łącza danych są idealne do krytycznej komunikacji w taktycznych bezzałogowych systemach, takich jak bezzałogowe pojazdy naziemne (UGV), bezzałogowe statki powietrzne (drony, UAV) i bezzałogowe pojazdy naziemne (USV), i zostały zaprojektowane z myślą o przenośności i niezawodności.

Jako lider w dziedzinie transmisji mikrofalowej w czasie rzeczywistym, LinkAV jest członkiem Shenzhen Software Industry Association, dyrektorem wykonawczym Shenzhen Security & Protection Industry Association.Dzięki reputacji firmy, zarówno dzięki wiodącym w branży produktom, jak i najwyższej jakości obsłudze klienta, firma LinkAV stała się jednym z liderów rynku i głównym kandydatem.Jesteśmy dumni, że jesteśmy uznawani za ekspertów w dziedzinie transmisji bezprzewodowej, dostarczających wysokiej jakości rozwiązania wideo i danych w czasie rzeczywistym.

Rozwiązania LinkAV zapewniają klientom elastyczność bez uszczerbku dla niezawodności wymaganej w profesjonalnych zastosowaniach nadawczych lub systemach o znaczeniu krytycznym, umożliwiają klientom szybkie i łatwe dostarczanie treści cyfrowych w dowolnym miejscu - czy to na scenie dźwiękowej, w sieciowym centrum operacyjnym, czy też do ratowników w pole w miejscu kryzysu.

Nasza zasada biznesowa

Oparty na uczciwości, klient przede wszystkim!

 

Nasza podstawowa zaleta

Usługa szyta na miarę.(OEM / ODM)

 

Nasza misja

Twórz niezawodne mobilne urządzenia do transmisji bezprzewodowej, aby pomóc ludziom spokojniej stawić czoła katastrofom i nieoczekiwanym zdarzeniom.

 

Nasza wizja

Stać się jednym z TRZECH czołowych dostawców mobilnych urządzeń do transmisji bezprzewodowej na świecie.

 

Nasze główne wartości

nJak to się stało

nMając wysokie standardy

Historia

Kamień milowy firmy:

Aug, 2005, założona w Shenzhen w Chinach.

Dec, 2010, zaliczany do Shenzhen Civilization Enterprise, uzyskał certyfikat ISO 9000: 2001.

Jul, 2012, rozbudował 3 oddziały w Pekinie, Szanghaju i Hainan.

Dec, 2014, uzyskał certyfikaty CE, roczna sprzedaż osiągnęła 21 milionów RMB.

W sierpniu 2015 r. Uzyskał patentowy projekt patentowy i certyfikat ISO 9001: 2008.

Nov, 2016, nagrodzony jako "Shenzhen High-tech Enterprise", roczna sprzedaż osiągnęła 30 milionów RMB.

Dec, 2017 r., Powołał do życia Instytut Badawczy Taktycznego Inteligentnego Komunikacji Uniwersytetu w Shenzhen Tsinghua, a także nagrodę za osiągnięcia w dziedzinie nauki i technologii dla "Metali Bezpieczeństwa Publicznego w zakresie badań i rozwoju techniki łączności w budynkach podziemnych".

Mar, 2018, otrzymał GJB9001-2009 Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością i Certyfikacją Broni.

Rok 2019, rozwijamy ...

W ciągu tych lat rozwoju LinkAV nigdy nie przestał dążyć do doskonałości dzięki jakości produktów i usług. W 2014 r., Przy doskonałym ukształtowaniu inwestycji, zakończyliśmy sprzedaż ponad 8 milionów rocznie. Produkty były sprzedawane zarówno na rynku krajowym, jak i na rynkach zagranicznych.

W 2015 r. Zaczęliśmy oferować własną markę usług, LinkAV, nasza własna marka powstała z wielką świadomością oferowania urządzeń transmisyjnych z wysokiej klasy DARMOWYM oprogramowaniem. Następnie Zhongchuang Tech nie jest już lokalnym przedsiębiorstwem, ale międzynarodową marką, która została udowodniona przez swoją jakość i usługi.

LinkAV z pełną pasją jak zawsze stara się oferować klientom produkty najwyższej jakości z usługą FIVE-STAR.

Teraz nasz rynek zagraniczny oferuje wysokiej jakości usługi z przeszkodami komunikacyjnymi ZERO w języku angielskim i hiszpańskim. Po pewnym czasie opracowaliśmy nasz opatentowany przez COFDM super mini opatentowany bezprzewodowy nadajnik wideo UAV o mocy około 100g. Doświadczenie i bycie dynamicznym to nasze skrzydła, które latają jak orzeł.

LinkAV - Połącz swój AV bezprzewodowo!

Usługa

Dlaczego LinkAV?

 

Opłacalne, innowacyjne, terminowe, roczna gwarancja!

 

Zakres działalności: wymagania dotyczące połączenia bezprzewodowego MANET IP Mesh, COFDM, 4G-LTE.
 

Zastosowanie produktów: rządowy nadzór wideo, dowództwo wojskowe, UAV, górnictwo, zapobieganie pożarom lasów, monitorowanie wycieków ropy, nadzór wideo, system bezpieczeństwa i bezprzewodowe terminale dowodzenia, ochrona bezprzewodowa dla prewencji cywilnej,

 

LinkAV został opracowany w oparciu o protokoły, takie jak Onvif i RTSP, co umożliwia LinkAV obsługę różnych marek, takich jak Dahua, Hikvision, w celu lepszej integracji z połączeniami światłowodowymi i internetowymi.

 

Obsługiwaliśmy klientów takich jak ZTE, Jiangsu Public Security Bureau, Inner Mongolian Fire Fighting Group, Hunan Forest Fire Prevention Office, SMT (USA) i Tactical Electronics (USA), a także RF Revision (Korea Południowa).

 

 

Nasz zespół

Love Meal:

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Mr. Gordon Gong
Tel : 0086 15817349508
Faks : 86-755-83735058
Pozostało znaków(20/3000)