Zhongchuang Technology Group Limited
LinkAV - Połącz swoje A / V bezprzewodowo!

Koncentrujemy się na transmisji bezprzewodowej od ponad 15 lat!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktySieć IP Mesh

Węzeł sieciowy Manpack / UGV / Robotics IP

Orzecznictwo
dobra jakość Bezprzewodowy nadajnik HD na sprzedaż
dobra jakość Bezprzewodowy nadajnik HD na sprzedaż
Wszystko idzie dobrze, próby są bardzo udane.

—— Anton

Dobra jakość i szybka odpowiedź!

—— Vinitcha.Ki

Rozkaz jest potwierdzony, Jesteśmy Inshallah przybywając, by się z tobą zobaczyć.

—— ALİ ŞAHİN

Po zamówieniu od Ciebie ostatniego września, chcemy rozszerzyć naszą współpracę, proszę dać mi rozwiązanie HD

—— Moonsoo Park

Nie mogę się doczekać, aby wkrótce złożyć zamówienie w twojej firmie.

—— Omskariyaz

Cześć Lara: Otrzymałem pakiet dzisiaj ... dzięki, wygląda świetnie! Nie mogę się doczekać pracy z tobą. Gary

—— Gary

Prześlij nam PI i daj nam znać o dostawie.

—— Lee Chan

Im Online Czat teraz

Węzeł sieciowy Manpack / UGV / Robotics IP

Chiny Węzeł sieciowy Manpack / UGV / Robotics IP dostawca
Węzeł sieciowy Manpack / UGV / Robotics IP dostawca Węzeł sieciowy Manpack / UGV / Robotics IP dostawca Węzeł sieciowy Manpack / UGV / Robotics IP dostawca Węzeł sieciowy Manpack / UGV / Robotics IP dostawca Węzeł sieciowy Manpack / UGV / Robotics IP dostawca

Duży Obraz :  Węzeł sieciowy Manpack / UGV / Robotics IP

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: OEM
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: LKAV-3711

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 2
Szczegóły pakowania: Standardowe opakowanie eksportowe
Czas dostawy: 10-20 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Paypal
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Częstotliwość: 300 MHz-1,5 GHz Przepustowość kanału: 5 M / 10 M / 20 M (regulowany)
Moc nadawania: 33dBm object(Yaf_Exception_LoadFailed_Controller)#14 (8) { ["string":"Exception":private]=> string(0) : BPSK / QPSK / 16-QAM (samodostosowanie)
Czułość cyfrowa: 93dBm przy 5 MHz Prędkość przesyłu danych: Do 70 Mb / s
Czas oczekiwania: 10ms (węzeł do węzła)

Wprowadzenie
LKAV-3711 to bardzo elastyczny węzeł sieciowy Mesh, który pasuje do wielu scenariuszy, może być przenoszony z tyłu lub używany jako przekaźnik z mocowaniem do statywu, lub może być również instalowany w stałych punktach i używany w poruszających się pojazdach, statkach, robotach , drony i statki bezzałogowe. Można go włączyć w dowolnym czasie i miejscu za pomocą jednego przycisku, bez potrzeby konfiguracji lub zmiany parametrów.

Węzeł multiemisji LKAV-3510 jest w stanie dostarczać sygnały wideo, głosowe i danych przez sieci IP w złożonym środowisku o szerokim zasięgu, dużej zdolności dyfrakcji, wysokiej szybkości transmisji i samodzielnie zdefiniowanym szyfrowaniu bezpieczeństwa. Siatka jest odpowiednia nie tylko do komunikacji PTP, ale także do centralnej sieci Ad-hoc typu multi-hop. Każdy węzeł siatki może uzyskać dostęp do 32 węzłów. W zależności od środowiska pracy i liczby węzłów, przepustowość LKAV-3510 do 70 Mb / s, odległość transmisji można rozszerzyć poprzez multi-hop. Ponieważ samoorganizujące się / samonaprawiające się elementy siatkowe sprawiają, że jest bardzo odpowiedni do monitorowania ruchu z wysokiej jakości obrazem i komunikacją awaryjną. Można go zastosować do bezpieczeństwa publicznego, policji zbrojnej, kontroli przeciwpożarowej, cywilnej obrony powietrznej, wojska, robota EOD i UGV w celu ustanowienia szybkiej komunikacji w czasie rzeczywistym oraz jednolitej koordynacji i dowodzenia.

cechy

  • Bez infrastruktury, samokonfigurujący się i samoleczący
  • Konfigurowalna częstotliwość 300 MHz-1,5 GHz (domyślnie 1,4 GHz)
  • Wysoka przepustowość do 70 Mb / s
  • Zasięg transmisji wynosi 1-2 km NLOS i 10-20 km LOS
  • Obsługuje do 9 przeskoków i nie mniej niż 32 węzły
  • Pełna transparentna transmisja danych IP
  • Obsługuje dwukierunkowy domofon
  • Z dostępem do WIFI
  • Silna zdolność przeciwzakłóceniowa i dyfrakcyjna
  • Wysokie bezpieczeństwo i niezawodność


Specyfikacja

Charakterystyka transmisji
Częstotliwość 300 MHz-1,5 GHz (domyślnie 1,4 GHz)
Przepustowość kanału 5 M / 10 M / 20 M (regulowany)
Moc nadawania 33dBm (maks.)
Rodzaj modulacji BPSK / QPSK / 16-QAM (samodostosowanie)
FEC 1/2, 2/3, 3/4, 5/6
Czułość cyfrowa 93dBm @ 5 MHz (maks.)
Prędkość przesyłu danych Do 70 Mb / s
Możliwości sieciowe Do 9 przeskoków i nie mniej niż 32 węzły
Charakterystyka danych
Wejście wideo

HDMI: 1080p / 1080i / 720p / 720i… (tryb adaptacyjny)
AV: 720x480 / 60i (NTSC), 720x576 / 50i (PAL) (tryb adaptacyjny)

Kompresja wideo H.264
Interfejs RF TNC F * 2, SMA F * 2
Interfejs Ethernet 9-stykowe złącze Lemo
Interfejs interkomu 7-stykowe złącze Lemo
Wskaźnik sygnału 1x LED podwójny kolor (zielony / czerwony)
Szyfrowanie 256-bitowy AES (obsługa ustawionego hasła)
Parametry elektryczne
Napięcie robocze DC 16,8 V.
Prąd pracy ≤1,32A
Pobór energii ≤21 W.
Charakterystyka fizyczna
Waga ≤ 1,2 kg (z akumulatorem)
Wymiary 265 * 90 * 40 mm
Klasa IP IP66
Temperatura przechowywania -40 ℃ ~ 65 ℃
Temp. Pracy -20 ℃ ~ 55 ℃


System MANET to grupa urządzeń mobilnych (lub tymczasowo stacjonarnych), które muszą zapewniać możliwość przesyłania strumieniowego głosu, danych i wideo między dowolnymi parami urządzeń, wykorzystując pozostałe jako przekaźniki, aby uniknąć potrzeby infrastruktury.
Istnieje wiele technik, które są wykorzystywane w celu zapewnienia niezawodnych możliwości MANET, w tym:


Samoformowanie / samoleczenie jest kluczową cechą systemów MANET. W prawdziwej sieci kratowej radia mogą dołączyć do sieci lub ją opuścić w dowolnym momencie, a sieć będzie stale dostosowywać swoją topologię, gdy węzły poruszają się względem siebie. Oznacza to zdecentralizowaną architekturę polegającą na tym, że do zarządzania kontrolą sieci nie są potrzebne centralne radiowe koncentratory „master”, a komunikacja będzie kontynuowana nawet w przypadku utraty jednego lub więcej węzłów.


Adaptacja łącza to zdolność każdego radia do optymalnej konfiguracji parametrów transmisji (konstelacja, kodowanie FEC i techniki MIMO) w celu zmaksymalizowania szybkości transmisji danych i niezawodności łączy z każdym innym radiotelefonem, z którym się komunikuje. Określone radio może komunikować się z innym bliskim drogą radiową, używając prędkości transmisji danych wynoszącej ponad 50 Mb / s, przy użyciu prędkości tylko 2 Mb / s, aby zapewnić solidne łącze do radia znacznie dalej. Są to szybkości pakietowe, w których użycie 50 Mb / s jest bardzo przydatne, nawet w przypadku strumienia danych o znacznie niższej szybkości, ponieważ pozostawia wolny czas antenowy dla innych węzłów w sieci. Wysoka potencjalna szybkość transmisji danych jest ważna, ponieważ im mniej czasu antenowego jest zużywane na krótsze łącza, tym więcej czasu antenowego pozostaje na użycie wolniejszej i znacznie bardziej niezawodnej modulacji i kodowania na odległych łączach.


Adaptacyjny routing to mechanizm określania, które potencjalne ścieżki przekaźnika są używane, gdy strumień danych musi zostać wysłany między daną parą radiotelefonów. Musi wspierać samokształtującą się funkcję samonaprawiającą się, dynamicznie dostosowując się do wykorzystania wszystkich radiostacji obecnych jako potencjalne przekaźniki i być odpornym na utratę przekaźników radiowych. Musi także działać w połączeniu z adaptacją łącza, ponieważ określenie optymalnej trasy dla strumienia danych wymaga uwzględnienia innych danych przepływających przez sieć, a także dynamicznej pojemności każdego łącza w sieci. Ten problem jest złożony i wymaga od wszystkich radiotelefonów wymiany informacji o przepływającym przez nie ruchu danych i przepustowości łącza między nimi a innymi sąsiadującymi węzłami. To dzielenie się informacjami musi odbywać się w inteligentny sposób, aby nie zużywał zbyt wiele cennej dostępnej przepustowości sieci.


Przezroczysta sieć IP oznacza, że ​​do każdego z radiotelefonów mobilnych można podłączyć dowolną liczbę standardowych komputerów, kamer IP lub innych urządzeń i komunikować się przez sieć kratową, tak jakby wszystkie urządzenia były w jednym biurze z przewodowym Ethernetem. Istnieją różne sposoby osiągnięcia tego celu w ramach MANET. Aby zapewnić największą elastyczność i łatwość użytkowania, najlepszym wyborem jest wyświetlenie całej sieci MANET tak, jakby była pojedynczym przełącznikiem sieciowym warstwy 2. Oznacza to, że bez rekonfiguracji adresów IP lub innych ustawień, grupa urządzeń opartych na IP, które współpracują na prostym przełączniku Ethernet, można podłączyć do radiotelefonów MANET i wznowić działanie z nową swobodą mobilności bezprzewodowej.


Ruch Multicast stanowi zestaw unikalnych wyzwań dla systemów MANET. Obsługa multiemisji zaimplementowana w podstawowych przewodowych przełącznikach warstwy 2 ma na celu replikację pakietów multiemisji przychodzących do jednego portu na wszystkich pozostałych portach. Na przykład, jeśli kamera wideo IP jest podłączona do jednego portu, wysyła wideo za pomocą pakietów oznaczonych jako multicast. Następnie komputery podłączone do dowolnego innego portu przełącznika mogą podłączyć się do bezprzewodowego strumienia wideo. Ta uproszczona metoda okazuje się nie działać zbyt dobrze w sieci bezprzewodowej działającej jako przełącznik warstwy 2, ponieważ wiele urządzeń w sieci może nie musieć widzieć określonej multiemisji, a ślepe wysyłanie multiemisji do wszystkich urządzeń ogranicza w ten sposób ograniczoną przepustowość sieć bezprzewodowa niepotrzebnie. Bardziej zaawansowane systemy MANET umożliwiają ręczną i / lub automatyczną optymalizację, ograniczając transmisję multiemisji tylko do tych urządzeń, które wymagają określonego strumienia multiemisji.


Sieci wielokanałowe to zaawansowana funkcja niektórych systemów MANET, która umożliwia sieci korzystanie z wielu kanałów RF lub nawet wielu pasm częstotliwości w sieci, przy jednoczesnym zapewnieniu funkcji plug and play pojedynczego przełącznika warstwy 2. Prostym przykładem przydatności tego może być scenariusz, w którym żołnierze mają radia działające na jednej częstotliwości, podczas gdy pojazdy mają radia działające nie tylko na tej częstotliwości, ale także w innym paśmie. To dodatkowe pasmo może mieć anteny o większej mocy lub większym zysku, aby zapewnić szybką warstwę „szkieletową” między pojazdami. Każde urządzenie radiowe żołnierza może komunikować się drogą radiową z innym radiostacją żołnierza, ale warstwa wtórna na innej częstotliwości może zmniejszyć przeciążenie na częstotliwości żołnierza i zwiększyć obszar objęty siecią.
Wszystkie te możliwości sieci MANET łączą się, aby zapewnić niezawodną szybką łączność podobną do tej oferowanej przez najnowocześniejszą sieć 3G / 4G, ale w krytycznych scenariuszach operacyjnych, w których stała infrastruktura bezprzewodowa nie jest dostępna.

Szczegóły kontaktu
Zhongchuang Technology Group Limited

Osoba kontaktowa: sales1

Tel: +8613714176982

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)